KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728825
nr 1572 8825
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
"Barndomskärlek". Signerad. Pannå, blandteknik, yttermått inklusive ram: 61x70 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:24:44
250 kr
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr